• Doświadczenie i kompetencje

   

  broken image

  Agnieszka Sikorska

  Jestem projektantką, mentorką i edukatorką, z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym.

  Specjalizuję się w projektowaniu usług (Service Design) oraz projektowaniu doświadczeń (User Experience), w oparciu o podejście skoncentrowane na człowieku (Human Centered Design).

   

  W ciągu ostatnich 10 lat współpracowałam w roli konsultantki i facylitatorki zarówno z podmiotami publicznymi i organizacjami pozarządowymi rozwijającymi swoje usługi i tworzącymi innowacje społeczne, jak i firmami, które chcą tworzyć lepsze doświadczenia dla swoich klientów oraz pracowników.

   

  Od 2022 roku jestem w gronie ekspertów i ekspertek dydaktycznych Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, akredytowanych do prowadzenia szkoleń w KSAP.

  Dotychczas przeprowadziłam ponad 2000 godzin szkoleń oraz warsztatów projektowych.

   

  Od 2020 roku współpracuję z Divercity+, gdzie odpowiadam za realizację procesów projektowych, których celem jest wdrażanie w organizacjach rozwiązań z obszaru zarządzania różnorodnością (Diversicty, Equity & Inclusion).

   
  Praktyczne doświadcznie w stosowaniu metody projektowej Design Thinking łaczę z wykształceniem w obszarze polityki społecznej oraz zarządzania projektami i efektywnej komunikacji. Jestem absolwentką:

  • Polityki Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim
  • podyplomowych studiów Projektowanie Usług (Service Design) na Uniwersytecie SWPS
  • podyplomowych studiów Komunikacja w organizacji oparta na empatii (NVC - Nonviolent communication) na Uniwersytecie SWPS
  • podyplomowych studiów Total Design Management w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.